Svátek slaví ,
zítra .
Blahopřejeme!

 

Vyberte si...

 
Zhruba v polovině dubna spouštíme novou rubriku Vaření, do které můžete své recepty zasílat i Vy pomocí tohoto formuláře.
 

Aktuálně

Mobil roku 2000
Bořek má novou holku
Siemens C35 a C35 i
Od sportu k Napsteru
Rychle, ale chutně


 

DEMOS. NEJLEPŠÍ STRÁNKY ŠIROKO DALEKO.

,
jistě jste si všimli, že nám začalo jaro. No sice není moc pěkné počasí (alespoň teď, kdy píšu tento článek, tj. 12. 4.), ale to se snad spraví ne-e? No, a jelikož je to jaro tady, tak jsem si dovolil do loga stránky přidat slunečnici s mráčkem a pod menu jsem dal pohybující se, lépe řečeno rostoucí, slunečnici. Mimochodem, tu můžete vidět i nalevo od tohoto článku. P.S.: Krásné jaro!

grafV nedávné době proběhla akneta o nejlepší mobil roku 2000 v různých kategoriích, tak například v kategorii o nejlepší mobil pro styl a prezentaci to na plné čáře vyhrál výrobce z Finska - Nokia a to s modelem 8850. Získal celkem 5066 platných hlasů. Hned za ním se umístila opět Nokia, tentokrát 8210, potom Nokia 6210 a dále 3310. Na pátem místě je mobil značky Sony typ CMD-Z5. Dále má oblíbená značka Siemens s modelem S35i, pak Motorola V.3690, po ní Siemens SL 45 a jako desátý a poslední uveřejněný Communicator 9110 od Finů - tedy opět Nokia. Nokia tedy vyhrála na plné čáře a pokud chcete vědět, jak dopadli i ostatní výrobci mobilních telefonů v jiných kategoriích, tak to musíte kliknout zde...

      Pošli na Paegas * Eurotel * Oskar
Tak si predstav: jen tak si hrabu jehlou v uchu a najednou..........ticho!

Demos má pro Vás opět novou rubriku, kterou najdete, pokud v menu kliknete na O mobilech, potom na Index a na indexu si zvolíte položku Přehled parametrů a cen mobilních telefonů a pak už se jen díváte a divíte... Mobily jsou tříděny do následujících kategorií: Alcatel, Benefon, Ericsson, Motorola, Nokia, Panasonic, Philips, Sagem, Siemens a Sony. Stránky si můžete také vytisknout nebo stáhnout do počítače a prohlídnout si je později nebo je někomu ukázat. Pokud v tabulkách najdete nějaké nesrovnalosti, prosím dejte nám vědět na e-mail: dfridrich@seznam.cz. Doufáme, že se Vám rubrika Přehled parametrů a cen mobilních telefonů bude líbit a že Vám třeba pomůže při výběru a koupi mobilního telefonu!

Pošli na Paegas * Eurotel * Oskar      
Vedecky pruzkum na tema "proc muzi v noci vstavaji z postele" ukazuje, ze: 5% se musi napit, 12% musi na zachod a 83% musi domu.